backgroundImage

Labradorit 9 x 8,5 x 3 cm - cca 539 g

Labradorit 9 x 8,5 x 3 cm - cca 539 g - krásný kus leštěného madagaskarského labradoritu . Labradorit je ohromující vzácný živec, běžně nazelenalý, ale díváme-li se na něj pod zvláštním úhlem, překvapí nás hrou krásných a zářivých duhových barev. Barevnost se může lišit nastavením monitoru nebo displeje . Zasíláme tento vyobrazený kus .
Zobrazit více
1 296 CZK (58,91 Eur)
vyprodáno
popis
parametry
soubory a odkazy

Labradorit 9 x 8,5 x 3 cm - cca 539 g 

krásný kus leštěného madagaskarského labradoritu . Labradorit je ohromující vzácný živec, běžně nazelenalý, ale díváme-li se na něj pod zvláštním úhlem, překvapí nás hrou krásných a zářivých duhových barev. 

Labradorit nám pomáhá vracet se skrze vzpomínky do minulosti, do jednoduchosti a smysluplného řádu dětství. Pomáhá nám nalézat a zpracovat citové blokády, které se v nás během života vytvořily. Podporuje kreativitu a objevování barevnosti života. Posiluje naší odvahu a sebedůvěru, vede nás k uskutečnění našich cílů a nápadů.

Stabilizuje auru, která nás chrání před negativními vlivy okolí.

Labradorit je individualista mezi minerálními kameny, nesnese ve své blízkosti jiné kameny, ruší jejich účinky, je tedy třeba ho užívat samostatně.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

souhlas
nastavit
nesouhlas