backgroundImage

Orgonit čakrová pyramida 3x3cm.

Orgonit čakrová pyramida 3x3cm. pro harmonizaci čaker s barevnými kousky různých polodrahokamů a měděnou spirálou dle lidové tradice pro zvýšení pozitivní energie v prostoru, kde tato orgonitová pyramida umístěná
Zobrazit více
175 CZK (7,95 Eur)
vyprodáno
popis
parametry
soubory a odkazy

Orgonit čakrová pyramida 3x3cm.

 

 pro harmonizaci čaker  s barevnými kousky různých polodrahokamů a měděnou spirálou dle lidové tradice pro zvýšení pozitivní energie v prostoru, kde tato orgonitová pyramida umístěná,V tomto půvabném a energeticky velmi silném orgonitu půvabném je sedm oblíbených polodrahokamů: červený jaspis, oranžový karneol, pískově zbarvený žlutý jaspis, zelený avanturín, modro bílý lapis lazuli, univerzálně podpůrný křišťál a fialový ametyst. Kameny jsou laděny barevně tak, aby harmonizovaly všechny hlavní čakry v našem těle. Od Kořenové až po Korunní čakru. Drahé kameny dle indické tradice čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

Pyramida je po staletí symbol věčnosti a ochrany. Již od dob starého Egypta lidé věří, že pyramida je symbol, který napomáhá síle a moci, dodává energii a přináší vášeň pro život. Vedle toho, že se tradičně udává, že pyramida pozitivně ovlivňuje své okolí a potlačuje elektromagnetického záření je tato atraktivní pyramida i krásnou bytovou dekorací.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

souhlas
nastavit
nesouhlas